See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úspory vody ve společnosti Granit Zedníček s.r.o.
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky jsou dodávky v souvislosti s realizací akce „Úspory vody ve společnosti Granit Zedníček s.r.o.“ Konkrétně se jedná o dodávku nové a nepoužité blokové pily, formátovací pily a zařízení pro odkalení a recyklaci kalových vod (kalolis), podrobně popsáno ve Specifikaci předmětu plnění (která je samostatně zvlášť pro každou dílčí část), která je součástí této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Úspory vody ve společnosti Granit Zedníček s.r.o.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43812000 Sägevorrichtungen, 42641100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Stein, 34951300 Schlammtrocknungsanlage, 42996900 Schlammbehandlungsanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Bloková pila
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka blokové pily, podrobně popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4a „Příloha č. 4a Specifikace předmětu plnění - část 1“ zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1 – Bloková pila
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43812000 Sägevorrichtungen, 42641100 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Stein
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Zařízení pro odkalení a recyklaci kalových vod - kalolis
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka zařízení pro odkalení a recyklaci kalových vod - kalolis, podrobně popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4c „Příloha č. 4c Specifikace předmětu plnění - část 3“ zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 3 – Zařízení pro odkalení a recyklaci kalových vod - kalolis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34951300 Schlammtrocknungsanlage, 42996900 Schlammbehandlungsanlage
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Formátovací pila
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka formátovací pily, podrobně popsáno ve specifikaci předmětu plnění, která tvoří přílohu č. 4b „Příloha č. 4b Specifikace předmětu plnění - část 2“ zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2 – Formátovací pila