88966-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Arzneimittel – Léčivé prostředky a roztoky pro ZZS PAK 2026 - 2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLéčivé prostředky a roztoky pro ZZS PAK 2026 - 2029
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých prostředků a roztoků. Přesné vymezení a předpokládané roční množství je uvedeno a specifikováno v Položkovém seznamu dodávek léků (léčiv) dle Přílohy č. 7 této výzvy, jako nedílná součást zadávací dokumentace. Jednotlivé dodávky budou realizovány na základě dílčích písemných objednávek (Kupních smluv) od objednatele (zadavatele).
Interne KennungZZSP/36/2026/EKO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky léčivých prostředků a roztoků. Přesné vymezení a předpokládané roční množství je uvedeno a specifikováno v Položkovém seznamu dodávek léků (léčiv) dle Přílohy č. 7 této výzvy, jako nedílná součást zadávací dokumentace. Jednotlivé dodávky budou realizovány na základě dílčích písemných objednávek (Kupních smluv) od objednatele (zadavatele)