2. Verfahren
Verfahren
Titel: Twee voertuigen tbv Technisch Takel Team Brandweer Brabant-Noord
Beschreibung: In 2017 heeft de VRBN het Technisch Takel Team ingevoerd. Het TTT worden regionaal ingezet ter ondersteuning van andere korpsen bij incidenten die te maken hebben met het redden van grote (huis)dieren in besloten ruimten of andere moeilijk bereikbare plaatsen. Bij de start in 2017 zijn de twee TTTs uitgerust met omgebouwde “oude HV’s” vrachtwagens met manschappencabine. Deze voertuigen zijn nu echt aan vervanging toe en dienen vervangen te worden. De afgelopen jaren is ook steeds duidelijker geworden welke materiaal (bepakking) voor de teams noodzakelijk is. Dit materiaal is veelal zeer specialistisch en is afwijkend van een standaard HV bepakking. Gewenste situatie VRBN wenst de twee voertuigen voor de TTT zo spoedig mogelijk geleverd te krijgen, doch uiterlijk juli 2026. Waarmee personeel en materiaal kan worden vervoerd bij een inzet. De voertuigen zijn geschikt om ingezet te worden voor brandweer werkzaamheden. Beide voertuigen zijn gelijk in ontwerp en inrichting 2 voertuigen
Interne Kennung: I2024.042
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er worden drie partijen geselecteerd waarmee de dialoog wordt aangegaan. De dialoog bestaat uit maximaal twee individuele gesprekken per leverancier van maximaal 1 dagdeel, daarna volgt de inschrijving. Overige informatie is in het beschrijvend document terug te vinden.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering twee voertuigen TTT
Beschreibung: Levering twee voertuigen TTT chassis met manschappencabine Twee stuks
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge