See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa transportu i dalszego zagospodarowania odpadów – rozdrobnionych odpadów wielkogabarytowych i balastowych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Beschreibung: Oferowany sposób zagospodarowania odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa przy założeniu, że ciepło spalania tych odpadów jest większe niż 6MJ/kg s.m. W składzie morfologicznym odpadów występują tworzywa sztuczne, papier, tekstylia, drewno i inne typowe odpady pochodzące z rozdrabniania komunalnych odpadów wielkogabarytowych i balastowych. Odpady przeznaczone do dalszego zagospodarowania powstają podczas rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 oraz na linii sortowniczej, na której sortowane są niesegregowane odpady komunalne (kod 20 03 01) oraz odpady surowcowe (z grupy 15 i 20).
Vorherige Bekanntmachung: 78857-2024
Interne Kennung: 1/PN/GM/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu i dalszego zagospodarowania odpadów – rozdrobnionych odpadów wielkogabarytowych i balastowych (kod odpadu 19 12 12) pochodzących z instalacji komunalnej znajdującej się w Poświętnem ul. Pułtuska 5, gm. Płońsk. 2) Oferowany sposób zagospodarowania odpadów musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa przy założeniu, że ciepło spalania tych odpadów jest większe niż 6MJ/kg s.m. 3) W składzie morfologicznym odpadów występują tworzywa sztuczne, papier, tekstylia, drewno i inne typowe odpady pochodzące z rozdrabniania komunalnych odpadów wielkogabarytowych i balastowych. Odpady przeznaczone do dalszego zagospodarowania powstają podczas rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 oraz na linii sortowniczej, na której sortowane są niesegregowane odpady komunalne (kod 20 03 01) oraz odpady surowcowe (z grupy 15 i 20).
Menge: 2 000 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 uPzp przewidział w zamówieniu zastosowanie opcji. 1) Określa się maksymalną ilość odpadów, którą Zamawiający zamierza przekazać w okresie obowiązywania umowy na 3 000 Mg, przy czym minimalna masa odpadów w okresie realizacji zamówienie wyniesie 2 000 Mg, a dodatkowa maksymalna masa odpadów przewidziana w ramach opcji wyniesie 1 000 Mg. 2) W ramach przedmiotu umowy, Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym poniżej. 3) Zamówienia realizowane w ramach opcji są jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie będzie stanowić podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 4) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. 5) Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. 6) Zamawiający skorzysta z opcji wtedy, kiedy w okresie trwania umowy wyczerpie się limit minimalnej masy odpadów określony powyżej. 7) Zamawiający przewiduje również możliwość skorzystania z prawa opcji po terminie obowiązywania umowy, nie dłuższym jednak niż 6 miesięcy. 8) Skorzystanie z opcji nie będzie miało wpływu na treść zawartej umowy.