2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i przeniesienie własności na rzecz sądów powszechnych apelacji szczecińskiej, fabrycznie nowego i nieużywanego sprzętu komputerowego wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych na zasadach określonych w Załącznikach do SWZ od nr 3 do nr 3 a oraz w szczegółowych opisach przedmiotu zamówienia znajdujących się w Załącznikach do SWZ od nr 5 do 5 g. 2. Zamówienie zostało podzielone na 8 części: CZĘŚĆ NR 1 - dostawa urządzeń bezpieczeństwa brzegu sieci CZĘŚĆ NR 2 - dostawa systemów deduplikacji plików CZĘŚĆ NR 3 - dostawa serwerów CZĘŚĆ NR 4 - dostawa biblioteki taśmowej CZĘŚĆ NR 5 - dostawa wokand CZĘŚĆ NR 6 - dostawa drukarek do drukowania kodów CZĘŚĆ NR 7 - dostawa projektorów CZĘŚĆ NR 8 - dostawa przełączników sieciowych
Vorherige Bekanntmachung: 642706-2025
Interne Kennung: PAI.261.8.PN.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen, 32420000 Netzausrüstung, 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa drukarek do drukowania kodów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla tej części jest dostawa drukarek do drukowania kodów z gilotyną- szt.15
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 6
Haupteinstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen
Menge: 15 Stück