89019-2026 - Ergebnis
Polen – Event-Organisation – Usługi kompleksowego zorganizowania i przeprowadzenia zagranicznej wizyty studyjnej do jednego z następujących państw: Norwegia, Szwecja, Dania, dla 25 osób, nie później niż do 31 maja 2026 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi kompleksowego zorganizowania i przeprowadzenia zagranicznej wizyty studyjnej do jednego z następujących państw: Norwegia, Szwecja, Dania, dla 25 osób, nie później niż do 31 maja 2026 roku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi kompleksowego zorganizowania i przeprowadzenia zagranicznej wizyty studyjnej do wybranego kraju o wysokim wskaźniku uczestnictwa osób dorosłych w kształceniu ustawicznym (zgodnie z danymi Eurostat), tj. do jednego z następujących państw: Norwegia, Szwecja, Dania, dla 25 osób, nie później niż do 31 maja 2026 roku. Wykonawca realizujący wizytę studyjną zobowiązany jest do zapewnienia wszystkich usług niezbędnych do jej prawidłowego przeprowadzenia, w tym w szczególności: przejazdów, zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia, transferów lokalnych na miejscu wizyty, opiekuna, tłumacza, przewodnika oraz innych usług koniecznych do realizacji przedmiotowego zamówienia. Wytyczne dotyczące realizacji zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w projekcie umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungOZP/332/11-16/AL/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienia na usługi społeczne art. 360 pkt 3) ustawy Pzp. Główne aspekty procedury: Główne aspekty procedury: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp. Do spraw nieuregulowanych w SWZ mają zastosowanie przepisy ustawy Pzp. Zgodnie z art. 359 ustawy Pzp przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne stosuje się przepisy ustawy właściwe dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne jeżeli wartość zamówienia wyrażona w złotych jest równa lub przekracza równowartość kwoty 750 000 euro, z możliwością wyłączenia stosowania wybranych przepisów ustawy Pzp, o których mowa w art. 360 tejże ustawy
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa kompleksowego zorganizowania i przeprowadzenia zagranicznej wizyty studyjnej do jednego z następujących państw: Norwegia, Szwecja, Dania, dla 25 osób, nie później niż do 31 maja 2026 roku.