8903-2026 - Wettbewerb
Polen – OP-Beleuchtung – Dostawa 2 szt. Lamp operacyjnych w ramach CKD 2 na Blok Operacyjny w CSK UM w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 2 szt. Lamp operacyjnych w ramach CKD 2 na Blok Operacyjny w CSK UM w Łodzi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa 2 szt. Lamp operacyjnych w ramach CKD 2 na Blok Operacyjny w CSK UM w Łodzi”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły realizacji przedmiotu zamówienia itp., zawarte są w załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Parametry Techniczne (dalej zwany „OPZ”). 3. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY Załącznik Nr 2 - OPZ - Parametry techniczne, uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Interne KennungZP/145/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet Nr 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: "Dostawa 2 szt. Lamp operacyjnych w ramach CKD 2 na Blok Operacyjny w CSK UM w Łodzi". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły realizacji przedmiotu zamówienia itp., zawarte są w załączniku Nr 2 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Parametry Techniczne (dalej zwany „OPZ”). Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY Załącznik Nr 2 - OPZ - Parametry techniczne, uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. Brak złożenia zał. Nr 2 stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - Zamawiający może z przedmiotowego prawa skorzystać w całości lub w części, w szczególności w sytuacji zmian organizacyjnych po stronie Zamawiającego, utworzenia, przenoszenia oddziałów, klinik, liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów, tj. zwiększyć zamówienie o dodatkowe 50% ilości tj. 1 sztukę produktów przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. - Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji bądź skorzystanie w niepełnej wielkości nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. - Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o woli skorzystania z prawa opcji. - Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym oraz niezmienne w całym okresie realizacji umowy. - Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w okresie do dwunastu miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy. - powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.