2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nízkoemisní nákladní vozidlo 26 t – svoz podzemních a polopodzemních kontejnerů
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka jednoho kusu speciálního nákladního vozidla v souladu se zákonem č. 360/2022 Sb., o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících, v platném znění, složeného z podvozku a komunální pro svoz odpadů určené lisovací nástavby včetně manipulačního jeřábu
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka jednoho kusu speciálního nákladního vozidla v souladu se zákonem č. 360/2022 Sb., o podpoře nízkoemisních vozidel prostřednictvím zadávání veřejných zakázek a veřejných služeb v přepravě cestujících, v platném znění, složeného z podvozku a komunální pro svoz odpadů určené lisovací nástavby včetně manipulačního jeřábu.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace