2. Verfahren
Verfahren
Titel: Connectiviteit GRSK
Beschreibung: Het Shared Service Center (SSC) is namens zichzelf en de deelnemers van de Gemeenschappelijke Regeling Samenwerking Kempengemeenten (GRSK) op zoek naar een geïntegreerde oplossing voor connectiviteit via glasvezel, gecombineerd met een beheer oplossing en dienstverlening die er voorzorgen dat de Kempenorganisaties gedurende de looptijd van het contract een secure, veilig en flexibel netwerk krijgen. Zoals bijvoorbeeld een SD-WAN oplossing.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72700000 Computernetze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412110 Internet, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32430000 Fernnetz, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 72212214 Entwicklung von Netzbetriebssystemsoftware, 72315200 Verwaltung von Datennetzen, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
Los: LOT-0000