See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA MIĘSA CZERWONEGO, WĘDLIN Z MIĘSA CZERWONEGO ORAZ TŁUSZCZÓW ZWIERZĘCYCH Z PODZIAŁEM NA 9 ZADAŃ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczów zwierzęcych w przewidywanych ilościach z podziałem na 9 części (zadań). Zadanie 1 – Dostawa mięsa czerwonego - (GZ Siedlce) Zadanie 2 – Dostawa mięsa czerwonego - (GZ Warszawa -Wesoła) Zadanie 3 – Dostawa mięsa czerwonego - Kopytów ZZ LOGISTYK IIA - Kopytów Zadanie 4 – Dostawa wędlin z mięsa czerwonego - (GZ Siedlce) Zadanie 5 – Dostawa wędlin z mięsa czerwonego - (GZ Warszawa -Wesoła) Zadanie 6 – Dostawa wędlin z mięsa czerwonego - Kopytów ZZ LOGISTYK IIA - Kopytów Zadanie 7 – Dostawa tłuszczów zwierzęcych - (GZ Siedlce) Zadanie 8 – Dostawa tłuszczów zwierzęcych - (GZ Warszawa -Wesoła) Zadanie 9 – Dostawa tłuszczów zwierzęcych - Kopytów ZZ LOGISTYK IIA - Kopytów 1. Wymogi ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załącznikach nr 1, 1A, 1B do SWZ – opis przedmiotu zamówienia, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 622098-2025
Interne Kennung: D/69/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste, 15412100 Tierfette
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa czerwonego na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Siedlce, ul Składowa 39, 08-110 – Siedlce, woj. mazowieckie
Interne Kennung: D/69/2025 - Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa czerwonego na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Wesoła, ul Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła, woj. Mazowieckie
Interne Kennung: D/69/2025 Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15113000 Schweinefleisch
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa czerwonego na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: KOPYTÓW ZZ LOGISTYK II A - Magazyn Żywnościowy Kopytów 10, 21-509 Kopytów, woj. Lubelskie powiat Bialski
Interne Kennung: D/69/2025 Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin z mięsa czerwonego na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6C do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Siedlce, ul Składowa 39, 08-110 Siedlce, woj. mazowieckie
Interne Kennung: D/69/2025 Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15131130 Würste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131130 Würste
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6C do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin z mięsa czerwonego na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6D do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Wesoła, ul Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła, woj. Mazowieckie
Interne Kennung: D/69/2025 Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6D do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa wędlin z mięsa czerwonego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wędlin z mięsa czerwonego na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6E do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu Miejsce realizacji dostawy: KOPYTÓW ZZ LOGISTYK II A - Magazyn Żywnościowy Kopytów 10, 21-509 Kopytów, woj. Lubelskie powiat Bialski
Interne Kennung: D/69/2025 Zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1A do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6E do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa tłuszczów zwierzęcych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tłuszczy zwierzęcych na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1B do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6F do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu Miejsce realizacji dostawy: Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Siedlce, ul Składowa 39, 08-110 – Siedlce
Interne Kennung: D/69/2025 Zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15412100 Tierfette
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15412100 Tierfette
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1B do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6F do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa tłuszczów zwierzęcych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tłuszczy zwierzęcych na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1B do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6G do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: 28 WOG – Magazyn Żywnościowy Grupy Zabezpieczenia Wesoła, ul Okuniewska 1, 05-075 Warszawa – Wesoła, woj. Mazowieckie
Interne Kennung: D/69/2025 Zadanie nr 8
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu: Wymogi, ilości opcjonalne oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1B do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6G do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy - Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji - w zależności od potrzeb Zamawiającego polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia, maksymalnie do wysokości 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto Umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej Umowy.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 9 - Dostawa tłuszczów zwierzęcych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa tłuszczy zwierzęcych na 2026 rok. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1B do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6H do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Miejsce realizacji dostawy: KOPYTÓW ZZ LOGISTYK II A - Magazyn Żywnościowy Kopytów 10, 21-509 Kopytów, woj. Lubelskie powiat Bialski
Interne Kennung: D/69/2025 Zadanie nr 9