See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usunięcie awarii zasilania w energię elektryczną Zintegrowanego Bloku Operacyj
Beschreibung: Usunięcie awarii zasilania w energię elektryczną Zintegrowanego Bloku Operacyj
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.83.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usunięcie awarii zasilania w energię elektryczną Zintegrowanego Bloku Operacyjnego wraz dostawą i montażem zasilaczy bezprzerwowych UPS oraz usprawnieniem systemu zasilania i chłodzenia
Beschreibung: Usunięcie awarii zasilania w energię elektryczną Zintegrowanego Bloku Operacyjnego wraz dostawą i montażem zasilaczy bezprzerwowych UPS oraz usprawnieniem systemu zasilania i chłodzenia