See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaiwerkzaamheden 2026-2031
Beschreibung: De aanbestedingsprocedure betreft een Opdracht voor diensten bestaande uit groenonderhoud (maaiwerkzaamheden) in waterlopen in zowel stedelijk als landelijk gebied, op waterkeringen, van rietoevers, en bij peil regulerende objecten (met uitzondering van gemaalterreinen) die zich binnen het beheersgebied van HHNK bevinden met meerdere Aannemers voor de duur van twee (2) jaar conform bijgevoegd RAW-bestek, waarna optioneel een verlenging voor een periode van één (1) maal drie (3) jaar kan plaatsvinden. Zie de aanbestedingsstukken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Texel - Den Helder
Beschreibung: Gebiedsperceel Texel - Den Helder
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De RAW-raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 2 jaar met het recht van OG deze één (1) maal voor de duur van drie (3) te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Wieringermeer - Wieringen
Beschreibung: Gebiedsperceel Wieringermeer - Wieringen Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Schagen - Hollands Kroon west - Callantsoog
Beschreibung: Gebiedsperceel Schagen - Hollands Kroon (west) - Callantsoog
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Warmenhuizen - Niedorp
Beschreibung: Gebiedsperceel Warmenhuizen - Niedorp Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Medemblik - Opmeer
Beschreibung: Gebiedsperceel Medemblik - Opmeer Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Enkhuizen - Stedebroec - Drechteland
Beschreibung: Gebiedsperceel Enkhuizen - Stedebroec - Drechteland Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Hoorn - Koggeland
Beschreibung: Gebiedsperceel Hoorn - Koggeland Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Alkmaar - Bergen - Schermer
Beschreibung: Gebiedsperceel Alkmaar - Bergen - Schermer Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Heiloo - Castricum - Heemskerk - Beverwijk
Beschreibung: Gebiedsperceel Heiloo - Castricum - Heemskerk - Beverwijk Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Zaanstad
Beschreibung: Gebiedsperceel Zaanstad Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Purmerend - Beemster - Wormerland
Beschreibung: Gebiedsperceel Purmerend - Beemster - Wormerland Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Zaandam-Oost - Oostzaan - Landsmeer - Waterland
Beschreibung: Gebiedsperceel Zaandam-Oost - Oostzaan - Landsmeer - Waterland Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Purmerend de Purmer - Edam-Volendam - Zeevang
Beschreibung: Gebiedsperceel Purmerend de Purmer - Edam-Volendam - Zeevang Zie de inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 13