2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa mieszkań komunalnych w gminie Kłecko
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Budowa mieszkań komunalnych w gminie Kłecko tj. budowa 84 lokali mieszkalnych wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy. Inwestycja zakłada budowę 7 budynków po 12 mieszkań w każdym przy ul. Cichej, rejon ul. Ustronie wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu, w tym m.in. drogą wewnętrzną, parkingami, placem zabaw i oświetleniem terenu. 2. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia na okres minimum 36 miesięcy, liczone od dnia odbioru. UWAGA: okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert! 3. Źródłem finansowania przedsięwzięcia pn. „Budowa mieszkań komunalnych w gminie Kłecko” są: 1) Fundusz Dopłat w Banku Gospodarstwa Krajowego, zasilany środkami budżetu państwa w ramach rządowego programu bezzwrotnego wsparcia budownictwa mieszkaniowego, 2) Finansowe wsparcie w ramach planu rozwojowego – KrajowegoPlanu Odbudowy i Zwiększania Odporności. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1) Inwestycja będzie polegać na budowie siedmiu powtarzalnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych po 12 mieszkań w każdym budynku, wraz z placem zabaw, drogami manewrowymi, chodnikami, miejscami postojowymi i infrastrukturą techniczną (przyłącza energetyczne, przyłącza wodociągowe, przyłącza kanalizacji sanitarnej, budowa oświetlenia ulicznego, budowa wiat śmietnikowych). Lokalizacja planowanej inwestycji na działkach oznaczonych w ewidencji gruntów numerami 425/5, 423/4, 425/9, 425/10 obręb geodezyjny Kłecko. Budynki wielorodzinne mieszkalne są obiektami niskim dwukondygnacyjnym niepodpiwniczonym. Budynki o prostej konstrukcji wykonane w technologii tradycyjnej, ściany murowane ze stropami panelowymi przykryty stropodachem betonowym z ociepleniem z pianki PIR z warstwą wierzchnią z membrany dachowej. Budynki składają się z dwóch modułów mieszkalnych każdy z odrębną klatka schodową w jednej klatce znajduje się 6 mieszkań. W sumie w budynku znajduje się 12 mieszkań po 6 na każdym piętrze. Układ komunikacyjny zadania należy zrealizować o pas drogowy drogi wewnętrznej – ul. Cichej w Kłecku. Teren inwestycji posiada istniejący wjazd z drogi gminnej – ul. Ustronie w Kłecku, oraz połączenie z drogą na działce nr 423/3, oraz drogą wewnętrzną zlokalizowaną na działce nr 424/7 w Kłecku. 2) Usytuowanie projektowanych budynków na działce: a) 5 projektowanych budynków wielorodzinnych będzie usytuowanych na działce 425/10 wzdłuż drogi wewnętrznej, wejściami skierowanymi na północ, w odległości powyżej 6m od drogi wewnętrznej, b) 2 budynki będą usytuowane na działce 423/4 prostopadle do drogi z wejściami w stronę wschodnią i zachodnią. 5. Inwestycje należy wykonać w oparciu o dokumentację projektową autorstwa J.M. Pracownia Projektowa Justyna Mikołajczak oraz zgodnie z decyzją pozwolenia na budowę nr 649/2022 z dnia 12.09.2022 r., wydaną przez Starostę Gnieźnieńskiego. 6. Szczegółowy opis zamówienia określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, które stanowią Załącznik nr 11 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 455654-2024
Interne Kennung: RFZ.271.18.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262620 Stützmauern, 45262500 Maurerarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45400000 Baufertigstellung, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen, 45262620 Stützmauern, 45262500 Maurerarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör, 45400000 Baufertigstellung, 45410000 Putzarbeiten, 45442100 Anstricharbeiten, 45432100 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45233200 Diverse Oberbauarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233260 Bau von Fußgängerwegen, 45233250 Belagarbeiten, außer Fahrbahnen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien