892-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Przeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B ( powiat wschowski)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B ( powiat wschowski)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu – Prawo jazdy kategorii B (powiat wschowski) 2. Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, program: Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 -2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, działanie 6.5 Kształcenie zawodowe, projekt: Lubuskie Szkolnictwo Zawodowe dla Nowoczesnego Rynku pracy. 3. Szczegółowy przedmiot zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy przedmiot zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ oraz w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennungcz. 1