2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor "Generieke dienstverlener voor inhuur, zzp-opdrachten, diensten en uitbesteding van werk" - niet-IV
Beschreibung: UWV zoekt één Opdrachtnemer die aanvragen integraal kan afhandelen vanaf het proces van aanvraag tot en met facturatie voor alle inhuur en diensten zoals diensten, zzp-opdrachten en uitbesteding van werk (niet-IV gerelateerd). De toekomstige Opdrachtnemer ontvangt de aanvraag, checkt of deze aanvraag in overeenstemming met UWV (inhuur)beleid en relevante wetgeving is, zoekt geschikte kandidaten/toeleveranciers (ontsluit de markt), stelt passende kandidaten/toeleveranciers voor aan de aanvrager, contracteert de door UWV geselecteerde kandidaat/partij (o.b.v. tussenkomst indien van toepassing) en factureert UWV. Over het gehele proces wordt periodiek managementinformatie verstrekt. Gedurende de plaatsing van een kandidaat of uitvoering van de dienst blijft Opdrachtnemer monitoren of de plaatsing compliant is aan UWV (inhuur)beleid en relevante wetgeving en doet (indien nodig) passende interventies. Over het gehele proces geeft Opdrachtnemer gevraagd en ongevraagd advies. De totale opdracht (dienstverlening van de toekomstige opdrachtnemer incl. de onderliggende nadere opdrachten die via de toekomstige opdrachtnemer worden uitgevoerd) is geraamd op €110 mio euro excl. BTW. De te sluiten overeenkomst heeft, inclusief mogelijk toekomstige indexeringen en uitbreiding, een maximale waarde van €165 mio euro excl. BTW.
Interne Kennung: SUI.2025.1034
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung, 79600000 Personaleinstellung, 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 - Europese aanbesteding voor "Generieke dienstverlener voor inhuur, zzp-opdrachten, advies en uitbesteding van werk" - niet-ICT
Beschreibung: Zie algemene omschrijving.
Interne Kennung: 1