2. Verfahren
Verfahren
Titel: PD přístavby ZŠ – prostory pro ZŠ a SŠ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „PD přístavby ZŠ – prostory pro ZŠ a SŠ“ je provedení potřebných průzkumů a zpracování projektové dokumentace pro povolení záměru stavby na dostavbu stávající základní a střední školy u komunikace K Hrnčířům, parc. č. 564/3, kú. Šeberov, dále pro potřebnou technickou a dopravní infrastrukturu na p.č 564/3 a komunikacích K Hrnčířům a K Hrnčířským loukám vše v k.ú. Šeberov. Podkladem pro zpracování Záměru bude odsouhlasená architektonická studie „ZŠ a SŠ Šeberov“. Dílo bude rozsahem a podrobnostech respektoval požadavky zákona č. 283/2021 Sb. (Stavební zákon) dle § 157, odst. 1. a 2. ve znění zákona č. 152/2023 Sb., vyhl. 268/2009 Sb., zejména § 56 o obecných technických požadavcích na výstavbu a jiných platných a navazujících legislativních a administrativních předpisů a norem. Součástí díla bude vyjma dokumentace pro povolení záměru rovněž zpracování Knihy místností a Standardy materiálů a výrobků a dále zpracování pokladů – obchodních podmínek pro vypsání zadávacího řízení v režimu Yelou FIDIC, vše v souladu s přílohou Závazných obchodních podmínek, které jsou součástí zadávací dokumentace. Pro potřeby veřejné zakázky bude s ohledem na použití Obchodních podmínek FIDIC, verze Žlutá kniha, zhotovitelem dále zpracován rozpočet podle agregovaných položek, který zásadně nepracuje s výměrami pro jednotlivé stavební profese a oceněním každé jednotlivé dílčí položky. Vlastní výpočet výměr je pak věcí, odpovědností a rizikem účastníků ve veřejné zakázce pro výběr dodavatele stavby. Struktura jednotlivých Stavebních objektů - SO s ohledem na ocenění bude rozdělena podle obvyklého členění na jednotlivé stavební profese s mezisoučty za jednotlivé části rozpočtu. Pro každý jednotlivý Stavební objekt - SO a/nebo Provozní soubor - (PS) bude určena samostatná položka. Součástí plnění je i autorský dozor. Podrobná specifikace plnění je dále uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: NVZ000125
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel v souladu s § 100 odst. 1 zákona si vyhazuje právo na změnu závazku ze smlouvy o dílo spočívající v možnosti navýšení celkové ceny díla bez DPH. Zadavatel si vyhrazuje dále právo na změnu závazku v souladu s ustanovením § 222 ZZVZ. Podrobnosti viz, Podrobná zadávací dokumentace