89297-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Dienstleistungen – „Wykonywanie w roku 2025 na terenie Miasta Imielin zadań własnych gminy o charakterze użyteczności publicznej.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie w roku 2025 na terenie Miasta Imielin zadań własnych gminy o charakterze użyteczności publicznej.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadań własnych na terenie Miasta Imielin w zakresie: 1) Utrzymania czystości i porządku; 2) Utrzymania zieleni; 3) Remontów oznakowania dróg; 4) Bieżących remontów nawierzchni gminnych dróg; 5) Konserwacji i bieżących remontów kanalizacji deszczowej; 6) Utrzymania szalet publicznych w Centrum Przesiadkowym w Imielinie; 7) Obsługi fontanny na rynku w Imielinie; 8) Outsourcingu pracowniczego w zakresie obsługi PSZOK w Imielinie; 9) Utrzymania obiektów małej architektury; 10) Bieżących prac utrzymaniowych placów zabaw. Szczegółowy zakres robót o oraz wszelkie wymagania techniczne oraz jakościowe określone są w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru ww. robót .
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98300000 Diverse Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadań własnych na terenie Miasta Imielin w zakresie: 1) Utrzymania czystości i porządku; 2) Utrzymania zieleni; 3) Remontów oznakowania dróg; 4) Bieżących remontów nawierzchni gminnych dróg; 5) Konserwacji i bieżących remontów kanalizacji deszczowej; 6) Utrzymania szalet publicznych w Centrum Przesiadkowym w Imielinie; 7) Obsługi fontanny na rynku w Imielinie; 8) Outsourcingu pracowniczego w zakresie obsługi PSZOK w Imielinie; 9) Utrzymania obiektów małej architektury; 10) Bieżących prac utrzymaniowych placów zabaw.