893-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen des Gesundheitswesens – Konkurs ofert na zawarcie umowy o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne na potrzeby Szpitala Wielospecjalistycznego im dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na zawarcie umowy o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne na potrzeby Szpitala Wielospecjalistycznego im dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem Konkursu ofert jest wybór wykonawcy – Przyjmującego Zamówienia - przedmiotu zamówienia obejmującego udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych do świadczeń opieki zdrowotnej.
Interne Kennung: 4/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkursu ofert na zawarcie umowy o udzielenie zamówienia na świadczenia zdrowotne na potrzeby Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem Konkursu ofert jest wybór wykonawcy – Przyjmującego Zamówienia - przedmiotu zamówienia obejmującego udzielanie świadczeń zdrowotnych na rzecz osób ubezpieczonych i innych osób uprawnionych do świadczeń opieki zdrowotnej:
Interne Kennung: postępowanie nr 4/2024