2. Verfahren
Verfahren
Titel: TFT Schermen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de aankoop en het onderhoud van TFT-schermen voor stations: een initiële duur van 4 jaar voor de aankopen, verlengbaar twee keer met 1 jaar, met bijbehorend onderhoud van 5 jaar per scherm, wat neerkomt op een totale onderhoudsduur van 9 jaar, eveneens verlengbaar twee keer met 1 jaar.
Interne Kennung: F9C/0000785200
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme, 32351200 Abschirmungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: F9C/0000785200 - 1
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het garanderen van de continuïteit van de bestaande teleweergavedienst, terwijl nieuwe stations worden uitgerust in overeenstemming met de geldende normen voor reizigersontvangst. Dit project omvat: - De levering van industriële schermen die in stations worden geïnstalleerd, hetzij ter vervanging van verouderde weergaveapparaten, hetzij om stations uit te rusten volgens de normen voor reizigersontvangst; - De levering van reserveonderdelen (spare parts) om defecte weergaveapparaten te herstellen of verouderde apparaten te vervangen door TFT-schermen; - Reparatiediensten voor defecte schermen, die gecentraliseerd worden bij Infrabel. Het is belangrijk op te merken dat de installatie van de TFT-schermen niet in dit project is inbegrepen en door Infrabel zal worden uitgevoerd.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zal eventueel later beschreven worden in het bestek