See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi przygotowania i utrzymania skoczni narciarskiej Wisła Malinka im. Adama Małysza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne i uzależnione od składanych przez Zamawiającego zamówień świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi przygotowania i utrzymania skoczni narciarskiej Wisła Malinka im. Adama Małysza należącej do Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001