See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externí poskytování služeb ke zpracování žádostí o dlouhodobé pobyty za účelem zaměstnání v rámci REŽIMU UKRAJINA
Beschreibung: Předmětem plnění koncesní smlouvy je zřízení vízového centra ve Lvově na Ukrajině nejpozději k 1.12.2019 a zajištění a provozování služeb externího poskytovatele ve smyslu § 169e zákona č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky a o změně některých zákonů, tj. zajištění příjmu minimálně 40 000 žádostí o zaměstnanecké karty ročně za servisní poplatek 20 EUR za jednu žádost.
Vorherige Bekanntmachung: 100406-2020
Zentrale Elemente des Verfahrens: Koncesní řízení s předchozím zveřejněním oznámení o zahájení koncesního řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75211100 Dienstleistungen im diplomatischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 316297/2019-VO