2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor een architectenselectie voor de nieuwbouw van KC Ussen
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het op een transparante en rechtmatige manier contracteren van een architect, die op basis van de eisen en wensen van aanbestedende dienst een ontwerp maakt ten behoeve van de nieuwbouw van KC Ussen. € 300.000
Interne Kennung: KQPN/2026/10
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1