See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, cmentarzy i koszy ulicznych oraz mobilnych PSZOK z terenu Gminy Czerwieńsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, cmentarzy i koszy ulicznych oraz mobilnych PSZOK z terenu Gminy Czerwieńsk
Interne Kennung: GGRIOS.ZP.271.WR/UE.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz mobilnych PSZOK z terenu Gminy Czerwieńsk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Czerwieńsk oraz od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych obejmujący : 1) odbiór i transport oraz zagospodarowanie w Instalacjach komunalnych odpadów od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Czerwieńsk, na których powstają odpady komunalne z częstotliwością określoną w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Czerwieńsk i w SWZ, 2) zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w pojemniki do gromadzenia odpadów przez okres obowiązywania umowy, 3) zaopatrzenie właścicieli nieruchomości w worki przeznaczone do selektywnego gromadzenia odpadów przez okres obowiązywania umowy : 4) wyposażenie każdego Mobilnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (dalej MPSZOK ) w kontenery i pojemniki ( wykonawca zapewni odpowiednią ilość pojemników i kontenerów, zapewniającą zbiórkę wszystkich frakcji odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami ), 5) odbiór i transport oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w dwóch MPSZOK-ach zlokalizowanych – jeden na działce nr ewid. nr 115 w Czerwieńsku (koło oczyszczalni ścieków w Czerwieńsku), drugi na działce nr ewid. nr 261/5 w m. Nietkowice.
Interne Kennung: GGRIOS.ZP.271.WR/UE.2024.1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych nie ulegających biodegradacji o kodzie 20 02 03 z terenów cmentarzy w Gminie Czerwieńsk.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport I zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 03, jako inne odpady nie ulegające biodegradacji, gromadzonych w kontenerach (pojemnikach lub kontenerach ) o pojemności 5m3 udostępnionych przez Zamawiającego z placów przy cmentarzach na terenie Gminy Czerwieńsk. Odbiór odpadów gromadzonych w kontenerach będzie odbywał się z placów przy cmentarzach zlokalizowanych w miejscowościach : Będów – 1 kontener Nietkowice – 1 kontener Czerwieńsk – 2 kontenery Leśniów Wielki – 1 kontener Nietków – 1 kontener. Odpady gromadzone kontenerach mogą być o różnym rodzaju i nie są segregowane. W kontenerach mogą być odpady : opakowania szklane, z tworzywa sztucznego, metale, papier, odpady bio i inne.
Interne Kennung: GGRIOS.ZP.271.WR/UE.2024.2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 (nie segregowane – zmieszane odpady komunalne) z pojemników ( koszy ulicznych ) o objętości do 0,08 m³ z przystanków autobusowych, placów zabaw i parków, oraz kontenera o pojemności 5m3 z ul. Rynek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 01 (nie segregowane – zmieszane odpady komunalne) z pojemników ( koszy ulicznych ) o objętości do 0,08 m³ z przystanków autobusowych, placów zabaw i parków, oraz kontenera o pojemności 5m3 z ul. Rynek. Ilość koszy – 32 szt Częstotliwość odbioru – co 14 dni Będzie odbierał z następujących punktów: 1) przystanki autobusowe: Leśniów Mały 1 szt., Leśniów Wielki 3 szt., Sudoł 1 szt., Płoty 4 szt., Wysokie 1 szt., Dobrzęcin 1 szt., Laski 2 szt., Nietków 4 szt., Nietkowice 2 szt., Będów 1 szt., Sycowice 1 szt., Bródki 1 szt., na trasie Czerwieńsk-Nietków w pobliżu wiaty przy ścieżce rowerowej 1 szt., Czerwieńsk ul. Składowa naprzeciwko bocznicy kolejowej 1 szt., 2) place zabaw: Sycowice 1 szt., Laski 1 szt., 3) parki: Laski 1 szt., Nietków 1 szt., 4) wiaty przy ścieżce rowerowej: Płoty w kierunku Czerwieńska 1 szt., na trasie Czerwieńsk-Nietków 2 szt., 5) inne: przy ławce na ul. Składowej w Czerwieńsku, za przejściem dla pieszych w kierunku Nietkowa, 1 szt.
Interne Kennung: GGRIOS.ZP.271.WR/UE.2024.3