2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizace a vybavení laboratoře biologie a učeben pro polytechnické, jazykové a digitální vzdělávání“ registrační číslo CZ.10.02.01/00/23_006/0000218
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Modernizace a vybavení laboratoře biologie a učeben pro polytechnické, jazykové a digitální vzdělávání“ registrační číslo CZ.10.02.01/00/23_006/0000218 v rozsahu podle projektu „KABINETY, SBOROVNA A ŠATNY“ „103 UČEBNA CIZÍCH JAZYKŮ“ „105 UČEBNA IKT“ „201 LABORATOŘ BIOLOGIE“ „204 UČEBNA CIZÍCH JAZYKŮ“ „206 UČEBNA IKT, FY, MA“ „209 MULTIMEDIÁLNÍ UČEBNA CIZÍCH JAZYKŮ“ všechny zpracované DESIGN 4AVI s.r.o. (Pražská 63, 102 00 Praha 10; IČ IČ: 07303289) v rozsahu technické zprávy, výkresu a soupisu prací a dodávek a služeb vč výkazu výměr, které tvoří přílohu č. 2 této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 39160000 Schulmöbel, 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SH_2025_01
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel, 39162000 Lehrmaterial, 30213000 Personalcomputer
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo upravit zadávací podmínky či zrušit zadávací řízení v souladu s příslušnými ustanoveními ZZVZ.