2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu antywirusowego i EDR ESECT Protect Enterprise
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu antywirusowego i EDR ESECT Protect Enterprise w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku w ramach projektu: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku nr KPOD.07.03-IP.10-0156/25
Interne Kennung: 67/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001