2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednego angiografu i jednego tomografu komputerowego wraz z adaptacją pomieszczeń na pracownie angioplastyki i TK dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego angiografu i jednego tomografu komputerowego wraz z adaptacją pomieszczeń na pracownie angioplastyki i TK dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku Szczegółowy zakres przedstawiono w SWZ.
Interne Kennung: DZP.2510.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający musi zrealizować przedmiot zamówienia najpóźniej do dnia 30.06.2026r. dostawa angiografu i tomografu komputerowego jest ściśle związana z robotami budowlanymi polegającymi na generalnym remoncie pomieszczeń celem przystosowania ich jako pracownie angioplastyki i TK. Zamawiający nie mógł ogłosić wcześniej postepowania ponieważ uprzednio musiał zlecić opracowanie PFU dotyczące adaptacji pracowni angioplastyki oraz pracowni TK. Dodatkowo roboty budowlane będą przeprowadzone w obiekcie wpisanym do rejestru zabytków, oraz w strefie ochrony konserwatorskiej. Taka sytuacja powoduje, że czas wykonania robót budowlanych może znacznie się wydłużyć.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa jednego angiografu wraz z adaptacją pomieszczeń na pracownie angioplastyki dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego angiografu wraz z adaptacją pomieszczeń na pracownie angioplastyki dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa jednego tomografu komputerowego wraz z adaptacją pomieszczeń na pracownie TK dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego tomografu komputerowego wraz z adaptacją pomieszczeń na pracownie TK dla potrzeb podmiotu leczniczego "Zespół Opieki Zdrowotnej" w Kłodzku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: 2