2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce ŽST Batelov včetně DOZ výhybny Spělov
Beschreibung: Rozsah Díla „Rekonstrukce ŽST Batelov včetně DOZ výhybny Spělov“ je: • zhotovení stavby dle zadávací dokumentace, • zpracování Realizační dokumentace stavby, • součástí Díla je také vypracování Dokumentace skutečného provedení stavby včetně geodetické části • zhotovení specifikací EULYNX pro prostředí manažera infrastruktury SŽ. Předmětem této veřejné zakázky je i poskytnutí součinnosti týkající se Díla či jeho částí, a to po dobu trvání Smlouvy o poskytování součinnosti, přičemž částí Díla se rozumí (nikoli však výhradně) zabezpečovací zařízení, provozní aplikace s vazbou na zabezpečovací zařízení (dále také jen „Zařízení“), a to pro případné budoucí potřeby zadavatele navázat na dodanou část Díla dalším Zařízením jiného zhotovitele/výrobce. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 9864/2024-SŽ-SSZ-OVZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221112 Bau von Eisenbahnbrücken, 45213321 Bau von Bahnhöfen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45234140 Bau von schienengleichen Bahnübergängen, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234140 Bau von schienengleichen Bahnübergängen, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45213321 Bau von Bahnhöfen, 45221112 Bau von Eisenbahnbrücken
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje: - změnu zhotovitele v souladu s § 100, odst. 2 ZZVZ v průběhu plnění veřejné zakázky, dojde-li k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany Zhotovitele nebo k předčasnému ukončení Smlouvy ze strany Objednatele z důvodu porušení povinností Zhotovitele. Smluvní strany výslovně akceptují, že dle čl. 14 Pokynů pro dodavatele je Objednatel oprávněn přistoupit k nahrazení Zhotovitele způsobem a za podmínek dle čl. 14 Pokynů pro dodavatele. V takovém případě je Zhotovitel povinen poskytnout Objednateli a nově určenému zhotoviteli veškerou součinnost nezbytnou pro další provádění Díla. - právo valorizovat částky způsobilé k platbě Zhotoviteli, a to v souladu s Pod-článkem 13.8 Smluvních podmínek. Pro vyloučení pochybností se potvrzuje, že valorizace může nabývat hodnot kladných i záporných. - změnu závazku v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ ve věci měření množství každé původní měřitelné položky s jednotkovou cenou v Soupisu prací dle Článku 12 Smluvních podmínek. Zadavatel si ve Smlouvě o poskytování součinnosti vyhrazuje, že za podmínek v této smlouvě uvedených není povinen vyzvat dodavatele k jejímu plnění, v případě, že takové plnění bude pro zadavatele nepotřebné, případně není povinen vyzvat k plnění v plném rozsahu Man-days, pokud to nebude pro naplnění účelu této smlouvy z hlediska rozsahu Součinnosti potřebné. Zadavatel si dále vyhrazuje právo valorizovat smluvní cenu sjednanou ve Smlouvě o poskytování součinnosti, a to za podmínek a způsobem stanovenými v článku 5.3 a násl. této smlouvy. Vyhrazenou změnou závazku je rovněž zajištění publicity stavby.