2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka OOPP pro ZZS KV
Beschreibung: Předmětem plnění jsou průběžné dodávky osobních ochranných pracovních pomůcek (dále jen "OOPP") pro zaměstnance Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina, příspěvkové organizace, a to jak pro členy výjezdových skupin, tak i operátory Zdravotnického operačního střediska (dále jen "ZOS") ZZS KV.
Interne Kennung: VZ 10/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A. OOPP pro členy výjezdových skupin
Beschreibung: Předmětem jsou průběžné dodávky OOPP pro členy výjezdových skupin (polokošile krátký rukáv dámská a pánská, polokošile dlouhý rukáv dámská a pánská, mikina, vesta, kalhoty letní dámské a pánské, kalhoty celoroční dámské a pánské, bunda letní dámská a pánská, bunda celoroční dámská a pánská, kombinéza pro členy LZS).
Los: LOT-0003
Titel: B. OOPP pro operátor(k)y ZOS
Beschreibung: Předmětem jsou průběžné dodávky OOPP pro operátor(k)y ZOS (polokošile krátký a dlouhý rukáv dámská a pánská, kalhoty pánské krátké a dlouhé, šaty, kalhoty dámské krátké a dlouhé).