2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel adviseur gemeente Oirschot
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst borgen dat voldoende capaciteit, kennis en expertise op het vlak van het opstellen van de jaarrekening en de resultaatverplichtingen voor de jaren 2026 en 2027 voor de gemeente Oirschot beschikbaar is. Met één dienstverlener wordt een overeenkomst aangegaan, waarvan het concept als bijlage bij dit aanbestedingsdocument is gevoegd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000