89570-2025 - Ergebnis
Tschechien – Nutzfahrzeuge – Technologická vozidla (6 ks)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTechnologická vozidla (6 ks)
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou jednotlivé dodávky technologických vozidel kategorie N1 a N2 včetně zaškolení 8 pracovníků zadavatele.
Interne KennungN-DO-12-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0009
TitelČást 1 Dodávka technologického vozidla do 3,5t s double kabinou a valníkovou nástavbou
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou 2 technologická vozidla do 3,5t s double kabinou a valníkovou nástavbou. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění. Dále zaškolení obsluhy zadavatele v dostatečném rozsahu pro bezpečné ovládání a základní údržbu.
Interne KennungN-DO-12-2024-I
LosLOT-0010
TitelČást 2 Dodávka technologického vozidla do 3,5t furgon
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je 1 technologické vozidlo do 3,5t furgon. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění. Dále zaškolení obsluhy zadavatele v dostatečném rozsahu pro bezpečné ovládání a základní údržbu.
Interne KennungN-DO-12-2024-II
LosLOT-0011
TitelČást 3 Dodávka technologického vozidla nad 5t s double kabinou a se sklápěcí nástavbou
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou 2 technologická vozidla nad 5t s double kabinou a se sklápěcí nástavbou. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění. Dále zaškolení obsluhy zadavatele v dostatečném rozsahu pro bezpečné ovládání a základní údržbu.
Interne KennungN-DO-12-2024-III
LosLOT-0012
TitelČást 4 Dodávka technologického vozidla nad 5t s double kabinou a se skříňovou nástavbou
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je 1 technologické vozidlo nad 5t s double kabinou a se skříňovou nástavbou. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění. Dále zaškolení obsluhy zadavatele v dostatečném rozsahu pro bezpečné ovládání a základní údržbu.
Interne KennungN-DO-12-2024-IV