8959-2026 - Ergebnis
Tschechien – Branchenspezifisches Softwarepaket – Elektronizace procesů na odděleních ARO, JIP a dospávacích pokojů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektronizace procesů na odděleních ARO, JIP a dospávacích pokojů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rozšíření funkcionalit stávajícího nemocničního informačního systému FONS Enterprise (dále také jako „NIS FE“) provozovaného v Nemocnici Jihlava o specializované funkcionality pro intenzivní péči. Cílem této zakázky je implementace řešení, které zajistí komplexní elektronické vedení zdravotnické dokumentace, řízení péče, napojení a správu zdravotnické techniky a přímou integraci do existujících klinických a provozních procesů na odděleních ARO a JIP v Nemocnici Jihlava.
Interne KennungP25V00000814
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensDle § 63 a násl. zákona.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72243000 Programmierung, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72243000 Programmierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen
Beschreibung der OptionenDle smlouvy o dílo a servisní smlouvy (připojení dalších přístrojů, připojení dalších lůžek, úprava jednotkových cen o polovinu počtu procentních bodů, kterými došlo ke změně průměrné hrubé měsíční mzdy specialistů v oblasti ICT, zvýšení DPH, navýšení čtvrtletního paušálu o 20 % ceny požadavku REQ rozšiřujícího systém, prodloužení doby plnění z důvodu vyšší moci či nedostatečné součinnosti zadavatele).