See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego (STEŚ) dla projektu nr P00100046 "Budowa linii kolejowych nr 5 i 50 na odc. Węzeł CPK – Płock – Włocławek".
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego (dalej jako „Studium lub „STEŚ”) dla projektu nr P00100046 pn. Budowa linii kolejowych nr 5 i 50 na odc. węzeł CPK – Płock – Włocławek.
Interne Kennung: 48/21/MP/PZP/316
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego (STEŚ) dla projektu nr P00100046 "Budowa linii kolejowych nr 5 i 50 na odc. Węzeł CPK – Płock – Włocławek"
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego (dalej jako „Studium lub „STEŚ”) dla projektu nr P00100046 pn. Budowa linii kolejowych nr 5 i 50 na odc. węzeł CPK – Płock – Włocławek
Interne Kennung: Umowa Wykonawcza nr URSW/2/KRI/00100046/21