See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury w ramach realizacji projektu pn.:„Terapie komórkowe TCR-T i TCR based CAR-T , nowe możliwości w leczeniu ostrej białaczki szpikowej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury w ramach realizacji projektu pn.: „Terapie komórkowe TCR-T i TCR based CAR-T , nowe możliwości w leczeniu ostrej białaczki szpikowej”, z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponentu D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycji D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Numer umowy: 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0111/24-00 - zwanej dalej: ,,przedmiot zamówienia” w podziale na 11 zadań.
Vorherige Bekanntmachung: 515958-2025
Interne Kennung: ZP.272.20/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope, 44612000 Flüssiggasbehälter, 33152000 Inkubatoren, 39141500 Dunstabzugshauben, 39711120 Tiefkühlgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: cytometr przepływowy z możliwością odczytu min. 16 fluorescencji
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: fluorescencyjny mikroskop odwrócony
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: fluorometr do pomiaru stężenia DNA RNA lub białek
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: zbiornik do przechowywania próbek biologicznych w fazie ciekłej azotu z kwalifikacją IQ/OQ, przeznaczony do walidowanych procesów laboratoryjnych
Haupteinstufung (cpv): 44612000 Flüssiggasbehälter
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: inkubator CO2 z kwalifikacją IQ/OQ, przeznaczony do walidowanych procesów laboratoryjnych
Haupteinstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: inkubator CO2
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: komora laminarna II klasy bezpieczeństwa z kwalifikacją IQ/OQ, przeznaczony do walidowanych procesów laboratoryjnych
Haupteinstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: komora laminarna II klasy bezpieczeństwa do użycia w laboratorium GLP
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: aparat do sekwencjonowania NGS
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: zamrażarka niskotemperaturowa pionowa
Haupteinstufung (cpv): 39711120 Tiefkühlgeräte
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11
Beschreibung: zamrażarka niskotemperaturowa z kwalifikacją IQ/OQ, przeznaczona do walidowanych procesów laboratoryjnych