89648-2026 - Ergebnis
Polen – Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter – Filtry do pojazdów służbowych- zadanie nr 8
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFiltry do pojazdów służbowych- zadanie nr 8
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych i akcesoriów do pojazdów służbowych eksploatowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Opolu, wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ. Podane ilości asortymentu w opisie przedmiotu zamówienia, należy traktować jako wielkość przybliżoną. Ilość zamawianego asortymentu może ulec zmniejszeniu w trakcie trwania umowy, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, bez prawa do roszczeń po stronie Wykonawcy. Zamawiający będzie składał zamówienie partiami (w częściach), które w dalszej treści umowy będą określane jako „jednorazowe zamówienie”. Odbiór dokonywany będzie sukcesywnie partiami (w częściach) przez Zamawiającego ze wskazanego przez Wykonawcę punktu znajdującego się w granicach administracyjnych miasta Opola lub Wykonawca dostarczy zamówione części na adres Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu; ul. Oleska 95, 45-232 Opole, w terminie do trzech dni roboczych od otrzymania przez Wykonawcę ,,jednorazowego zamówienia”, przesłanego przez Zamawiającego telefaksem lub na adres e-mail Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung722989-2025
Interne KennungWS-ZF.2380.92.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter
5. Los
LosLOT-0001
TitelFiltry do pojazdów służbowych zadanie nr 8