89654-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Grundstückspflege – Uitmaaien watergangen en sloten in gemeente Lochem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitmaaien watergangen en sloten in gemeente Lochem
BeschreibungCirculus BuitenRuimte voert dagelijks werkzaamheden uit in de openbare ruimte van de gemeente Lochem, zo ook het uitmaaien van watergangen en sloten. Door het aanbesteden van dit contract wenst Circulus BuitenRuimte de werkzaamheden onder te brengen bij een betrouwbare partner. Door de meerjarige verbintenis hoopt Circulus BuitenRuimte eigenaarschap van de gecontracteerde aannemer. Uit ervaring blijkt dat de maaiwerkzaamheden een jaarlijkse opdrachtwaarde hebben van circa €55.000,-- exclusief btw. Omzetgaranties zijn niet van toepassing. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen veranderen.
Interne KennungP08113-3
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
89654-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: P08113-3
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1