89699-2026 - Ergebnis
Polen – Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere – Mieszanka mineralno-witaminowa KM (1,0%)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMieszanka mineralno-witaminowa KM (1,0%)
BeschreibungMieszanka uzupełniająca mineralno-witaminowa dla krów mlecznych KM (1,0%). Zamawiający zamawia 7000 kg, loco magazyn Wytwórni Pasz ZD Pawłowice. Mieszanka winna spełniać n/w parametry jakościowe: Mieszanka mineralno-witaminowa dla krów mlecznych. Okres trwałości 6 miesięcy od daty dostawy. Zawartość składników w 1 kg produktu: Wyszczególnienie J.m. Ilość Wapń g 207 Fosfor g 40 Sód g 70 Magnez g 50 Witamina A j.m. 1 100 000 Witamina D3 j.m. 177 500 Witamina E mg 8 000 Witamina B1 mg 130 Witamina B2 mg 110 Witamina B6 mg 60 Witamina B12 mg 1 Niacyna mg 4 980 Kwas pantotenowy mg 200 Kwas foliowy mg 25 Biotyna mg 190 Mangan mg 6 200 Beta karoten mg 500 Żelazo mg 480 Cynk mg 9 000 Miedź mg 980 Jod mg 120 Kobalt mg 25 W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung837057-2025
Interne Kennung289/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
LosLOT-0001
TitelMieszanka uzupełniająca mineralno-witaminowa dla krów mlecznych KM (1,0%)