8970-2025 - Ergebnis
Polen – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Aktualizacja dokumentacji projektowej na budowę ulicy Sezamkowej w Olmontach gmina Juchnowiec Kościelny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aktualizacja dokumentacji projektowej na budowę ulicy Sezamkowej w Olmontach gmina Juchnowiec Kościelny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja dokumentacji projektowej budowlano-kosztorysowej na przebudowę ulicy Sezamkowej w Olmontach dz. nr 17/41 obręb Olmonty na bazie posiadanej przez Urząd Gminy Juchnowiec Kościelny opracowanej przez Pracownię Projektową „KOMI” sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku ul. Jerzego Waszyngtona 24/197- stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ wraz z uzyskaniem dokumentu właściwego organu administracji architektoniczno-budowlanej warunkującego możliwość przystąpienia do robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją projektową oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad dokumentacją projektową w trakcie realizacji inwestycji. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Link do treści w/w planu zagospodarowania przestrzennego: htpps://juchnowieckoscielny.e-mapa.net Przewiduje się odprowadzenie wód opadowych z ul. Sezamkowej do istniejącego cieku poprzez działkę nr 17/42, do której Zamawiający posiada tytuł własności. Projektant powinien uzyskać wszelkie odstępstwa od warunków technicznych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych z dnia 22 czerwca 2022 r. (t.j. Dz.U. z 2012 r. poz. 1518) niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia. Dokumentacja ma być skoordynowana w zakresie wszystkich branż, powinna uwzględniać m.in.: nawierzchnie drogowe, stałą organizację ruchu i organizację na czas budowy, rozwiązanie sposobu odprowadzenia wód opadowych. Oprócz ww. zakresu, dokumentacja dodatkowo ma uwzględniać zaprojektowanie oświetlenia drogowego na całej długości drogi, wykonanie sięgaczy zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, budowę chodników, zjazdów, sieci deszczowej, kanału technologicznego. Wykonawca powinien przewidzieć konieczność wykonania drugiego projektu budowlanego lub opracowania materiałów zgłoszenia np. w przypadku wystąpienia kolizji z sieciami uzbrojenia terenu oraz w przypadku wlotu dróg projektowanych w drogi, które znajdują się na działkach nie stanowiących własności Gminy Juchnowiec Kościelny.
Vorherige Bekanntmachung: 602902-2024
Interne Kennung: INW.271.1.47.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aktualizacja dokumentacji projektowej na budowę ulicy Sezamkowej w Olmontach gmina Juchnowiec Kościelny.