See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Golina na 2025 rok
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1)Odbiór i zagospodarowanie wskazanych w „Opisie Zamówienia” rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe (w okresie od kwietnia do września; dalej: domki letniskowe), położonych w granicach administracyjnych Gminy Golina; 2)Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (zwanego dalej PSZOK, ul. Parkowa 5, 62-590 Golina); 3)Wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej w worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych (na frakcje papier, plastik, szkło) oraz właścicieli domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe w worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych (na odpady zmieszane oraz frakcje papier, plastik, szkło, bio).
Vorherige Bekanntmachung: 713012-2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Golina na 2025 rok zgodnie z wysłanym zaproszeniem