See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sześciu maszyn przeładunkowych w formie wynajmu długoterminowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie długoterminowego (36 miesięcy) wynajmu sześciu fabrycznie nowych maszyn budowlanych (maszyny docelowe): 1) maszyna przeładunkowa nr 1, 2) maszyna przeładunkowa nr 2, 3) ładowarka kołowa nr 1, 4) ładowarka kołowa nr 2, 5) ładowarka teleskopowa nr 1, 6) ładowarka teleskopowa nr 2. Przedmiot umowy obejmuje: 1) dostawę zestawu kompletnych maszyn wraz ze wszystkimi niezbędnymi komponentami, osprzętem i dokumentacją techniczną, 2) montaż, uruchomienie i konfigurację maszyny w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, 3) przeszkolenie pracowników Zamawiającego, 4) zapewnienie ciągłości działania maszyny poprzez pełne serwisowanie, przeglądy, naprawy i konserwacje przez cały okres obowiązywania umowy.
Interne Kennung: 1/ZGO.LOMZA/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418000 Maschinen zum Heben, Fördern, Be- oder Entladen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sześciu maszyn przeładunkowych w formie wynajmu długoterminowego