2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa macierzy dyskowych i przełączników sieci SAN
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa elementów infrastruktury IT wraz z ich instalacją i konfiguracją w tym: 1) rozbudowa sieci SAN poprzez: a) sprzedaż i dostarczenie przełączników FC typ I, w liczbie 4 sztuk, b) sprzedaż i dostarczenie przełączników FC typ II, w liczbie 2 sztuk, 2) dostarczenie oprogramowania do monitoringu sieci SAN z dokumentacją wraz z udzieleniem licencji do oprogramowania i dokumentacji oprogramowania, 3) rozbudowa dwóch macierzy dyskowych IBM serii 7000 poprzez sprzedaż i dostarczenie kontrolerów wraz z dyskami, zapewniającymi minimum 600 TiB pojemności użytkowej dla każdej z dwóch rozbudowywanych macierzy dyskowych, w liczbie 4 sztuk,, 4) wykonanie usługi instalacji i konfiguracji elementów infrastruktury IT we wskazanych przez Zamawiającego lokalizacjach wraz z przeprowadzeniem testów akceptacyjnych zgodnie z Załącznikiem nr 9 do Umowy, 5) przeprowadzenie warsztatów zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 9 Umowy, 6) dostarczenie voucherów na specjalistyczne autoryzowane szkolenia zgodnie z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 9 Umowy, 7) sporządzenie oraz przekazanie Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej określonej w Załączniku nr 9 do Umowy wraz z przeniesieniem do dokumentacji powykonawczej autorskich praw majątkowych.
Vorherige Bekanntmachung: 512195-2025
Interne Kennung: CZ.26.819.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie, o wartości przekraczającej równowartość kwoty określonej na podstawie art. 2 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych- zwanej dalej „PZP”, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1) PZP w związku z art. 5 ust. 4 pkt 6) PZP. 2. Postępowanie prowadzone jest w procedurze, o której mowa w art. 139 ust. 1 PZP. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim przy użyciu środka komunikacji elektronicznej - Platformy SmartPZP (zwanej dalej „Platformą”) pod adresem: https://portal.smartpzp.pl/poczta-polska. 4. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 PZP. 5. W zakresie nieuregulowanym SWZ, zastosowanie mają przepisy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001