2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duurzame bedrijfskleding
Beschreibung: Gemeente Súdwest-Fryslân kent diverse werkvelden waarin medewerkers actief zijn. Voor de uitvoering van bepaalde werkzaamheden is het dragen van specifieke Duurzame bedrijfskleding vereist, met het oog op veiligheid, representativiteit en herkenbaarheid. Aangezien de huidige overeenkomst afloopt, beoogt de gemeente met deze aanbesteding één nieuwe raamovereenkomst te sluiten met een deskundige en betrouwbare leverancier die in staat is kwalitatief hoogwaardige Duurzame bedrijfskleding te leveren, te onderhouden en logistiek beschikbaar te houden. Conform de organisatiedoelstellingen zet de gemeente nadrukkelijk in op producten die voldoen aan hoge kwaliteitsnormen en die op een eerlijke en duurzame wijze zijn geproduceerd. De geraamde opdrachtomvang bedraagt circa € 100.000,00 per jaar. Dit betreft een indicatieve raming en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: SWF 25137
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung, 50830000 Reparatur von Bekleidungsartikeln und Textilien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese aanbesteding Duurzame bedrijfskleding 2026 - 2030
Beschreibung: De gemeente Súdwest-Fryslân kent diverse werkvelden waarin medewerkers actief zijn. Voor de uitvoering van bepaalde werkzaamheden is het dragen van specifieke Duurzame bedrijfskleding vereist, met het oog op veiligheid, representativiteit en herkenbaarheid. Aangezien de huidige overeenkomst afloopt, beoogt de gemeente met deze aanbesteding één nieuwe raamovereenkomst te sluiten met een deskundige en betrouwbare leverancier De geraamde opdrachtomvang bedraagt circa € 100.000,00 per jaar. Dit betreft een indicatieve raming en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1