2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka krmného masa (hovězí čtvrtě + hovězí srdce) pro potřeby ZOO a BZ města Plzně, příspěvkové organizace
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou pravidelné, opakované dodávky krmného masa - hovězí čtvrtě, přední a zadní části; v poměru cca 56 % přední: 44 % zadní, v ročně průměrně dodávaném celkovém množství cca 10 t. tj. 5.600 kg předního hovězího masa a 4.400 kg zadního hovězího masa, a hovězího srdce Specifikace dodávek masa: - Čtvrcení hovězího masa kratší, tj. mezi 6 – 7 žebrem, - Tučnost hovězího masa do II. třídy, - Stáří poražených kusů maximálně do pěti let
Interne Kennung: VZ 02 - 26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní VZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15111100 Rindfleisch
5. Los
Los: LOT-0001