See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i transport odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zbieranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Koźmin Wielkopolski w roku 2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług, polegających na odbiorze, transporcie odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zbieranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Koźmin Wlkp. w rozumieniu ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 733) zgodnie z przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Koźmin Wlkp., a także innymi przepisami prawa powszechnie obowiązującego i miejscowego. W ramach zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zbieranych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Koźmin Wielkopolski podmiot odbierający odpady zobowiązany jest do przekazywania ich do Wielkopolskiego Centrum Recyklingu – Spółka z o. o. w Jarocinie, Witaszyczki, ul. im. Mariusza Małynicza 1, 63-200 Jarocin. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór następujących odpadów komunalnych z podziałem na: 1. Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, 2. Odpady komunalne zbierane selektywnie z podziałem na: a) papier, w tym tekturę, opakowania z papieru i tektury, b) metale, w tym opakowania z metali, tworzywa sztuczne, w tym opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania wielomateriałowe, c) szkło, w tym opakowania ze szkła, e) bioodpady f) popiół i żużel z palenisk domowych. g) przeterminowane leki h) zużyte baterie i akumulatory
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001