See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van opdrachten i.k.v. bewaking, beveiliging, controle en/of monitoring.
Beschreibung: De Opdracht heeft betrekking op het sluiten van een Raamovereenkomst voor het uitvoeren van Bestellingen i.k.v. bewaking (met inbegrip van o.a. onthaaltaken), beveiliging, controle en monitoring (met inbegrip van o.a. meldkamerdiensten).
Interne Kennung: 2025/HFB/VOPMB/131073
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste, 79715000 Streifendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/HFB/VOPMB/131073 - 1
Interne Kennung: 1