89879-2026 - Ergebnis
Tschechien – Chloride – Nákup 34% roztoku CaCl2 pro potřeby zimní údržby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup 34% roztoku CaCl2 pro potřeby zimní údržby
BeschreibungPředmětem VZ je zajištění opakovaných nákupů 34% roztoku CaCl2 (technický roztok), který je používán ke zkrápění vozovek při výkonu zimní údržby při teplotách, kdy nelze použít běžné posypové materiály (sůl + solanka).
Vorherige Bekanntmachung666707-2023
Interne Kennung80SD000732
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312120 Chloride
5. Los
LosLOT-0001