See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OBSŁUGA SERWISOWA URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH.
Beschreibung: OBSŁUGA SERWISOWA URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH.
Vorherige Bekanntmachung: 202049-2024
Interne Kennung: ZP250/004/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 94:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 6 do SWZ (Warunki wykonywania przeglądu technicznego, terminy ich realizacji oraz zakres obsługi serwisowej/ Lista prac obsługi serwisowej) oraz w Załączniku Nr 5 do SWZ (Wykaz urządzeń).
Interne Kennung: pakiet nr 94
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 95:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 95
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 96:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 96
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet nr 97:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 97
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet nr 98:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 98
Los: LOT-0099
Titel: Pakiet nr 99:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 99
Los: LOT-0100
Titel: Pakiet nr 100:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 100
Los: LOT-0101
Titel: Pakiet nr 101:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 101
Los: LOT-0102
Titel: Pakiet nr 102:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 102
Los: LOT-0103
Titel: Pakiet nr 103:obsługa serwisowa urządzeń medycznych.
Interne Kennung: pakiet nr 103