89936-2025 - Ergebnis
Tschechien – Straßenbeleuchtungseinrichtungen – Modernizace VO v částech města Bystřice – NPO_2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizace VO v částech města Bystřice – NPO_2024
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rekonstrukce, opravy, výměna a optimalizace veřejného osvětlení dle minimálního technického standardu vymezeného v technických přílohách ZD a položkovém rozpočtu, jež jsou nedílnou částí ZD.Bližší specifikace v rámci ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1