2. Verfahren
Verfahren
Titel: Speel- en sporttoestellen
Beschreibung: De aanbestedende dienst is voornemens het ontwerpen, leveren en plaatsen van speel- en sporttoestellen met valondergrond in de openbare ruimte aan te besteden middels de openbare procedure en hiervoor een raamovereenkomst met drie opdrachtnemers af te sluiten. Ook het verwijderen van de te vervangen toestellen, het vervangen van losse speel- en sporttoestellen en het naleveren van onderdelen van speel- en sporttoestellen is onderdeel van de opdracht. Het doel is dat de inwoners van Vlaardingen de komende jaren kunnen rekenen op voldoende, goede en veilige speelplaatsen voor kinderen en tevens sportvoorzieningen voor volwassenen. De gemeente Vlaardingen streeft ernaar om de diversiteit in speelwaarde, spreiding en leeftijd in de wijk zo groot mogelijk te houden. Daarnaast heeft de gemeente de ambitie om sport- en speelplaatsen te realiseren die uitnodigen tot ‘inclusief spelen’. De huidige inkoopspend bedraagt gemiddeld circa € 500.000,00 per jaar. Deze uitgaven betreffen nadrukkelijk niet alleen het realiseren van sport- en speeltoestellen, maar ook bijbehorende groenwerkzaamheden, het verwijderen van oude toestellen, het plaatsen van hekwerken en valondergronden. Gemiddeld worden jaarlijks twaalf locaties gerealiseerd. Alle in de aanbestedingsdocumenten vermelde gegevens en cijfers dienen als indicatief te worden beschouwd. Aan deze indicatie kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: IV.100131
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37410000 Freiluftsportausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst is voornemens om een raamovereenkomst af te sluiten met drie (3) opdrachtnemers. De raamovereenkomst kent een initiële looptijd van twee (2) jaar. Na afloop van de initiële looptijd kan de raamovereenkomst twee (2) keer met één (1) jaar worden verlengd. De optie tot verlengen wordt minimaal drie (3) maanden voor het einde van de looptijd gelicht, waarbij de aanbestedende dienst voorwaarden kan stellen aan iedere verlening.