See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa akcesoriów komputerowych tj. monitor, kamerka, klawiatura, mysz, regulowana podstawka pod laptopa dla Instytutu Techniki Cieplnej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: Dostawa akcesoriów komputerowych tj. monitor, kamerka, klawiatura, mysz, regulowana podstawka pod laptopa dla Instytutu Techniki Cieplnej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej - DALEJ ZA OPZ
Vorherige Bekanntmachung: 684911-2025
Interne Kennung: MELBDZ.261.63.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000