See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 46/ZP/24 OBSŁUGA KOMPLEKSÓW WOJSKOWYCH W ZAKRESIE KONSERWACJI INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ ORAZ OBSŁUGA SYSTEMÓW ELEKTROENERGETYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: obsługa kompleksów wojskowych w zakresie konserwacji instalacji elektrycznej oraz obsługa Systemów Elektroenergetycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ: 1) załącznik nr 1 A – Zadanie nr 1 2) załącznik nr 1 B – Zadanie nr 2 3) załącznik nr 1 C – Zadanie nr 3
Vorherige Bekanntmachung: 217350-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Obsługa kompleksów wojskowych w zakresie konserwacji instalacji elektrycznej oraz obsługa Systemu Elektroenergetycznego – Nowy Glinnik.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1A do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu usług, określonego maksymalnie do 20 % wartości zamówienia podstawowego, w sytuacji kiedy wartość potrzeb przekroczy wartość umowy. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. Zamawiający poinformuje Wykonawcę na piśmie o skorzystaniu z opcji w trakcie trwania umowy, określając zakres usług w opcji oraz terminy ich wykonania.
Los: LOT-0002
Titel: Obsługa kompleksów wojskowych w zakresie konserwacji instalacji elektrycznej oraz obsługa Systemu Elektroenergetycznego – Leźnica Wielka, Leźnica Wielka Osiedle..
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1B do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 2 Leźnica Wielka
Los: LOT-0003
Titel: Obsługa kompleksów wojskowych w zakresie konserwacji instalacji elektrycznej – Kutno, Skierniewice.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1C do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 3 Kutno, Skierniewice